Ковані відкатні ворота

Відкотні ворота

Відкатні(відсувні, відкотні) ворота – це  сучасний, оптимальний і надійний варіант для прибудинкових територій чи підприємства. Основною перевагою відкатних воріт є те, що вони відкриваються паралельно паркану -  що дозволяє значно економити простір перед воротами , не перегороджуючи при відкритому положенні прохід збоку. Завдяки опорним роликам ворота рухаються не торкаючись землі , зимою це полегшує експлуатацію таких воріт порівняно з розпашними воротами, тим що не потрібно розчищати сніг для відкриття воріт. Простота конструкції - запорука надійності і довговічності. Різноманітні дизайнерські рішення дозволять підібрати варіант, що максимально поєднуватиметься з дизайном будь-якої будови.

Відкатні ворота які ми вам пропонуємо складаються з таких комплектуючих :

-       Закладна (швелер 14-20 мм.) служить закладна для встановлення на неї опорних роликів,  верхніх направляючих та автоматики;

-    Каркас – розмір пройому , плюс 30-40 % від пройому. Зовнішній каркас виконується з великої труби ( 50*50 або 60*30 мм.) внутрішній каркас з меншої труби ( 40*20 мм.);


-   Внутрішня заливка воріт – матеріал заливки можливий будь-який по бажанню замовника, це може бути профнастил ,  профільний лист , сендвіч панель , дерево, пластик , різного типу перфорація , а також металічне наповнення комбіноване.

Окрім відкатних воріт, ми можемо професійно і якісно виконати зовнішні ворота довільного типу. Наші ковалі мають величезний досвід роботи з художньою ковкою. При бажанні ми виконаємо для Вас індивідуальні замовлення, і зможемо виготовити ворота розпашні з будь-якого матеріалу і дизайну. 

Ціна на такі ворота є різною, оскільки кожні зовнішні ворота є унікальними, і кожен елемент(каркас, особливості монтажу, заливка) впливають на ціну воріт.Проте наші ціни найнижчі!

Автоматика.

При бажанні, ви можете автоматизувати свої ворота. Ми пропонуємо на ваш вибір двигуни відомих фірм виробників, а саме: BAME Delma (Італія), Came, DoorHan та Faac. За помірну ціну ви отримаєте якісну автоматику, пристосовану до наших кліматичних умов, а також сервісне гарантійне обслуговування.

    Тому за детальнішою інформацією телефонуйте до нас за номером:

+38 (097) 40 32 221      або      +38 (095) 30 32 221
 
Наші ворота – для Вашого комфорту!

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім