Розпашні ворота в Івано-Франківську

З давніх-давен ворота слугували як місцем заїзду на територію, так і засобом захисту вашого володіння. Нічого не змінилось і в наш час. Сучасні в’їзні ворота можуть бути наступних типів – відкатні (консольні) або розпашні. В даному розділі ми детально розглянемо саме останній варіант. Отже, розпашні ворота – це конструкція, яка в більшості випадків складається з двох стовпів, на які за допомогою петель кріпляться стулки. Зазвичай каркас стулки виготовлений з профільної труби, який може бути зашитий деревом, сендвіч-панелями, профнастилом або ковкою. Зразу слід відмітити, що розпашні ворота в порівнянні з відкатними мають як переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести легкість у виготовленні конструкції, нижчу вартість, менший об’єм підготовчих робіт, а також те, що не потрібно додаткового місця збоку для їх відкривання. Недоліками ж є те, що при їх відкриванні займається багато простору, зимою для ефективного функціонування перед ними слід розчищати сніг.

Ковані розпашні ворота в Івано-Франківську

Окрему позицію в даному сегменті займають ковані розпашні ворота, які є показником статусності і індивідуальності. Команда наших майстрів має багаторічний досвід у виготовленні воріт будь-якої складності, з різними кованими дизайнерськими рішеннями і складними технологічними завданнями. Ми знаємо, як зробити ваші ворота красивими, надійними і функціональними. Також є можливість здійснити цинкування воріт, що суттєво збільшить їхню довговічність.

ПП “Техно Дім” - це команда професіоналів, яка завжди запропонує вам якісні рішення за доступною ціною. За нашими плечима монтаж не одних розпашних воріт в Івано-Франківську та області, тому з впевненістю і гордістю можемо сказати, що гнучкий підхід до клієнта і професійне виконання своєї роботи – запорука нашого успіху.

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім