Гаражні ворота Алютех(Alutech)

Акція - безкоштовний монтаж і доставка воріт та автоматики!!!Ворота гаражні Алютех

 

Гаражні ворота фірми Алютех зарекомендували себе як зручні і надійні ворота, які гарантують  хорошу герметичність і термоізоляцію у приміщеннях за помірну ціну.  Продукція цієї фірми відповідає всім нормам європейського союзу, що гарантує високий клас і безпечність продукції.

Секційні гаражні ворота від виробника Alutech є надзвичайно тихими і плавними в роботі. Завдяки допоміжним пружинам процес відкриття/закриття воріт потребує незначних зусиль - приблизно 15 кілограм.

Для збільшення зручності користування воротами вони спроектовані так, що поєднання їх з автоматикою  довільних виробників, не є проблемою. Автоматичні ворота Алютех є сполученням зручності і краси  в одне ціле.

Є два типи Секційних гаражних воріт Alutech:

Classic (Пружини розташовані над воротами)

Стандартний монтаж Низький монтаж Високий монтаж

Стандартний монтаж

Низький монтаж
Високий монтаж

Standard (Пружини розташовані в рейках)

Низький монтаж

Ворота Alutech Standard

Ворота гаражні типу Classic є дещо дорожчими в ціні, але вони є значно надійнішими і тихішими по відношенню до воріт типу Standard.

Загальна товщина панелей складає 45 мм. Зовні панелі покриті оцинкованою сталлю , а в середині заповнені теплоізоляційною поліуретановою піною.

Текстури панелей гаражних воріт Алютех
 S-гофр M-гофр  L-гофр  Мікрохвиля   Фільонка
Імітація натуральних текстур
Темний дуб Золотий дуб Вишня

Також, виробник пропонує до вибору чималий асортимент кольорів (весь асортимент доступний в каталозі німецького стандарту кольорів RAL):

Набір кольорів гаражних воріт Алютех

* - Оскільки дисплеї по різному відображають кольори ми рекомендуємо Вам відвідати наш офіс і оглянути демо-стенди, або зателефонувати до нас.

Секційні ворота Алютех, мають досить великий ресурс роботи - 25 000 циклів підйомів-опускань. Якщо користуватись воротами кожен день по чотири рази, то ресурсу пружин має вистачити на 10 років. Після зносу пружин, їх можна замінити і користуватись воротами далі. Конструкція гаражних воріт Алютех має декілька захистів від обриву тросів, або пружин (За весь час роботи нашої фірми не було жодного випадку обриву тросу чи пружини).

Гаражні ворота “Алютех” (Alutech) — нова сторінка воріт Алютех

Гаражні ворота Alutech вже багато років займають лідируючі позиції на ринку України і зарекомендували себе, як якісний продукт за помірною ціною. Такі ворота встановлюються у приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об’єктах, автомийках і автосервісах. При цьому вони чудово доповнюють дизайн будь-якого приміщення. Широка кольорова гама і різноманітність текстур дають змогу втілити в життя різні інтер’єрні рішення.

До основних переваг гаражних воріт Алютех слід віднести:

  • Панель товщиною 45 мм , що забезпечує хорошу теплоізоляцію. Коефіцієнт опору теплопередачі складає 1 м2С/Вт - прирівнюється до стіни з цегли товщиною 60см.
  • Більшість комплектуючих виготовлені з нержавіючої сталі, по периметру воріт встановлені двопелюсткові EPDM-ущільнювачі, які суттєво збільшують герметичність отвору.
  • Замкнутий контур панелі і 4 шари металу забезпечують цілісність панелі. Ворота відповідають 4-му класу вітростійкості відповідно до EN12424.
  • Високі антикорозійні властивості, яке досягається завдяки грунтовому шару (5-7 мкм) і цинкового покриття (16мкм).
  • Пружини воріт укомплектовані храповими муфтами, що страхує від падіння полотна в разі їх обриву.

Замовляйте гаражні ворота «Алютех» в м. Івано-Франківськ у ПП «Техно Дім». В офісі компанії наявні всі стенди і взірці по даному товару, а якісна консультація і поради наших менеджерів зроблять процес вибору воріт легким і невимушеним. Гарантія на гаражні ворота Алютех складає 2 роки (безкоштовне обслуговування), після її закінчення ви можете скористатись платними сервісними послугами.

Якщо у Вас є питання стосовно гаражних воріт Алютех звертайтесь до нас.

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Типи панелей

Мікрохвиля:

Тип панелі мікрохвиля

 

S-гофр:

Тип панелі S-гофр

 

M-гофр:

Тип панелі M-гофр

 

L-гофр:

Тип панелі L-гофр

 

Фільонка:

Тип панелі Фільонка

 

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім