Порівняння гаражних воріт Алютех і Дорхан.

В цій статті ми порівняємо ворота двох найпопулярніших виробників на українському ринку. Постараємось обєктивно оцінити переваги та недоліки. Інтересу перехвалювати ворота гаражні якогось конкретного виробника в нас немає, оскільки ми є дилерами воріт від виробників: Alutech і DoorHan.

Упаковка

Це надзвичайно велика рідкість коли панелі приходять побитими але це спричиняє неприємності для фірми і затримку по часу для клієнта, тому упаковка має важливе значення. Панелі Алютех запаковані  краще, оскільки упаковка має деревяний каркас. Панелі Дорхан також бувають запаковані в деревяний каркас, але тільки тоді коли гаражні ворота мають унікальні особливості (двері, панелі з вікнами).

Панелі

Панелі гаражних воріт Дорхан сконструйовані так, що забезпечують хорошу теплоізоляцію завдяки відсутності температурного містка холоду між зовнішньою і внутрішньою стінкою панелі. Панелі гаражних воріт Алютех є на 5 мм товстішими від панелей для гаражних воріт Дорхан, що в якійсь мірі збільшує теплоізоляцію. Товщина стального листа який використовується для панелей алютех також є більшою. Завдяки більшій якості ущільнювачів Алютех дозволяє досягти більшого рівня герметичності.

Отже, в своїх панелях виробник Алютех робить акцент на міцність і якість, натомість виробник Дорхан - пробує впроваджувати оригінальні розвязання, які дозволяють зменшити масу і вартість воріт не втрачаючи їх основних характеристик.

Каркас та кріплення

Майже всі механічні частини обидвох виробників є оцинкованими, що значно сповільнює процес корозії металу. Каркас воріт Дорхан  виглядає надійнішим, оскільки товщина металу з яких зроблені направляючі  є більшою ніж в каркасі гаражних воріт Алютех. Міжпанельні кріплення і кріплення роликів є надійнішими в воротах Алютех.  Конструкції обидвох виробників мають захисти від обриву тросу і пружин.

Експлуатація і сервіс

Під час експлуатації, при умовах правильного встановлення, ворота себе показують однаково добре (дуже часте питання:"Чи не промерзають гаражні ворота зимою?". - Ні. Принаймні нам не відомий ще ніодин випадок промерзання гаражних воріт). Виробники гаражних воріт тісно співпрацюють з дилерами, тому проблем з заміною якогось елементу воріт, не є довготривалою і дорогою процедурою.

Підсумки

Гаражні ворота Дорхан трохи  програють гаражнім воротам Алютех по параметрах безпеки і термоізоляції, але якщо взяти під увагу їхні ціни то секційні гаражні ворота Дорхан є достойним конкурентом для секційних гаражних воріт Алютех. Слід відмітити, що ворота Алютех завжди дивують своєю тишиною і плавністю ходу.

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім