Гаражні ворота

 

Alutech Logo

 


Зовнішні ворота
Відкатні ворота Розпашні ворота

Захисні ролети
DoorHan logo

Гаражні ворота: секційні моделі перемагають цілісні металеві та з профнастилу

Гараж має бути безпечним «будинком» для вашої автівки. Тому звести міцні стіни та дах – лише частина справи. Гаражний отвір потрібно надійно захистити від злодіїв, атмосферних опадів та перепадів температур. Для цього знадобляться ворота гаражні – в Івано-Франківську їх традиційно виготовляють з таких матеріалів:

  • металеві листи завтовшки від 2 мм;
  • цілісне полотно (профнастил),
  • панелі з пінополіуретаном всередині.

Традиційні металеві ворота складаються з двох полотен та коробки з профілю. У гаражному отворі їх навішують на петлі. Раніше використовували лише такий тип, тому що не було альтернативних матеріалів.

З профнастилу роблять легкі та надійні гаражні ворота – Івано-Франківськ пропонує великий вибір таких виробів. Проте отримати за їхньою допомогою нормальну шумо- та термоізоляцію не вдасться. Потрібно додатково купувати утеплювач і витрачати час на монтажні роботи.

Секційні ворота з панелей – сучасна альтернатива металевим аналогам та моделям з профнастилу. Вони більш зручні у використанні, а взимку зберігають максимум тепла. В одну з секцій можна вмонтувати акрилові вікна для кращого освітлення технічного приміщення.

Два головних етапи вибору гаражних воріт

Замовляючи гаражні ворота (Калуш чи інші міста Івано-Франківщини), передусім необхідно вибрати один з двох типів: механічні або автоматичні. Механічні ворота відкриваються тільки вручну, тому доведеться завжди виходити з автівки, навіть у сильну зливу чи завірюху.

Автоматичні гаражні ворота (Коломия) більш зручні: ними керують з салону машини за допомогою пульту дистанційного управління. Якщо система вийде з ладу, відкрити гараж можна вручну, застосувавши фізичну силу, що дорівнює 150 Н (приблизно 15 кг).

Важливо правильно вибрати конструктивний тип майбутніх воріт:

  • традиційні розпашні,
  • цілісні відкатні,
  • підйомно-поворотні,
  • сучасні секційні.

Розпашні гаражні ворота (Надвірна) від несанкціонованого проникнення у приміщення захищає замок сейфового типу. Якщо металеве полотно буде занадто тонким, злочинці можуть його відігнути. Головні недоліки – це низькі гідро-, шумо- та термоізоляція, а також необхідність розчищати в’їзд до гаражу під час сильних снігопадів.

Відкатні гаражні ворота (Рожнятів) встановлюють там, де є простір для руху полотна вздовж стіни. Підйомно-поворотні зменшують гаражний отвір, тому що займають багато простору під стелею (від 20 до 30 см). Обидва типи забезпечують надійний захист від злому й більш зручні у використанні: під час хуртовини не доведеться розчищати від снігу в’їзд у гараж.

Секційні ворота (Івано-Франківськ) складаються з 4–5 панелей і можуть рухатися вбік або вгору за рахунок спеціальних петель. Вони добре захищають від злому. Такі панелі заповнені пінополіуретаном. Передні та задні листи з оцинкованого металу навмисно не завальцовані між собою, тому немає температурного містка. А задля того, аби між секціями не було щілин, використовується гумовий ущільнювач. Все це дає змогу надійно зберігати тепло у гаражі.

Таблиця порівняння гаражних воріт з 3 основних матеріалів

 

 

Металеві ворота

Ворота з профнастилу

Ворота з сандвіч-панелей

Захист

від злому

Середній

Середній

Високий

Захист від

низьких

температур

Незадовільний

Незадовільний

Задовільний

Надійність під час

використання

Висока

Задовільна

Висока

Зручність

використання

Не дуже зручні

Зручні

Зручні

Вартість

Низька

Середня

Середня

Замовляйте в ПП «Техно Дім» сучасні автоматичні гаражні ворота (Івано-Франківськ та інші регіони України), щоб отримати якісну продукцію на 10–15% дешевше, ніж в інших компаніях. Для автоматичних воріт використовується сертифікована продукція італійського виробника Bame DELMA.

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім