Системи відеоспостереження

         Відеоспостереження є одним з   найголовніших елементів системи безпеки. Саме Відеонагляд  вважається найбільш ефективним методом захисту приватних територій від проникнення. Це пов'язано з тим, що відеонагляд не тільки повідомляє про дане проникнення на об'єкт на якому ведеться відеоспостереження, але і можливість працівникам СБ отримати повну відео і аудіо інформацію про зловмисників. 

Досвідчені працівники  компанії "ТехноДім " пропонують вам ряд послуг, пов'язаних зі встановленням та обслуговуванням систем відеоспостереження:

  • Встановлення комп'ютерних систем відеонагляду;
  • Проектування системи, своєчасний і якісний монтаж;
  • Технічну підтримку клієнта і гарантійне та сервісне обслуговування встановлених систем;
  • Встановлення систем відеонагляду на базі цифрових відеореєстраторів;
  • Використання сучасної передавально-приймальної техніки, що дозволяє встановлювати відеокамери на великих об'єктах із значним віддаленням;
  • Віддалене спостереження за об'єктом через мережу Інтернет;
  • За вашим  бажанням  можливе ведення архіву відеозапису, яке може зберігатися роками;
  • Перегдяд відео зображення на мобільному телефоні.

Аналогове відеоспостереження (система відеоспостереження, побудована на основі аналогових камер) на сьогоднішній день складає 75-80% встановлюваних систем відеоспостереження. Це зумовлено тим, що IP-відеоспостереження значно дорожче, крім того   встановлення IP-систем часто буває  неможливим. Також багато клієнтів просто звикли до традиційних варіантів організації систем відеоспостереження. 

 Компанія «Техно Дім» відстежує всі тенденції розвитку ринку систем відеоспостереження та ексклюзивно представляє в Україні обладнання для систем відеоспостереження таких відомих марок і брендів як Oltec, CnM Secure, AvTech Viatec.  Лінійка обладнання включає в себе відеореєстратори і камери, вироблені за найновітнішими  технологіями з підвищеними вимогами до якості продукції. Широкий асортимент, від  найбюджетніших  варіантів до найсучасніших,  дозволяє реалізовувати рішення будь-якої складності та з найкращим  поєднанням ціни та якості.   

Для установки системи відеоспостереження необхідно:

  1. Підібрати камери, які найкраще  підходять для вирішення завдань відеоспостереження; 

  2. Підібрати відеореєстратор з відповідним набором фунцій та характеристик; 

  3. Підібрати жорсткий диск оптимального розміру для зберігання відеоархіву; 

  4. Вибрати найкращі місця для установки відеокамер і спроектувати кабельні лінії для підведення їх до камер живлення і передачі відеосигналу; 

 5. Налаштувати обладнання для максимально комфортного використання системи відеоспостереження (запис по часу / руху, перегляд і керування через локальну мережу або інтернет). 

  Ми готові запропонувати Вам найкращі  системи відеоспостереження та забезпечити індивідуальний підхід при проектуванні і установці відеоспостереження на об'єкті.

Ціна системи відеоспостереження значною мірою залежить від особливостей території яка буде оснащуватись системою відеоспостереження, а також від якості самого обладнання.

 

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім