Системи безпеки

  Для ефективнішого захисту об’єкту необхідно використовувати одночасно декілька систем захисту об’єднаних в одну цілісну загальну систему охорони. Це можна реалізувати, використовуючи систему, яка дозволяє інтеграцію декількох окремих систем безпеки. Така система дозволяє розширити зону що охороняється системою безпеки при розширенні території об’єкту.

  Застосувавши комплексну систему безпеки, ВИ можете отримати об’єднаний комплекс технічних засобів, що дозволяють здійснювати протипожежний захист, охорону об’єкту, контроль доступу на об’єкті, автоматичне пожежогасіння важливих необслуговуваних об’єктів, здійснювати адресний контроль об’єктів, візуальний огляд об’єкту за допомогою телевізійної системи спостереження і захист всього периметра об’єкту від проникнення ззовні.

  Комплексні системи безпеки (КСБ) в основному використовуються на великих підприємствах, де необхідно створити до декількох сотень зон безпеки. До їх числа входять банки, розрахунковий-касові центри, казначейства, міжрегіональні податкові інспекції, великі промислові підприємства, курортно-оздоровчі комплекси, торгові і офісні центри і т.д.

  В теперішній час КСБ може бути частиною системи “інтелектуальна будівля” . Тому стало актуальним використовувати такі системи для захисту великих висотних будівель, комплексів декількох будівель, що окремо стоять, розташованих на обмеженій території.

Контроль доступу Відеонагляд
Відеонагляд

100% безпека вдома та на підприємстві – вже не вигадка, а реальність

Сучасні системи відеоспостереження дають змогу 24 години на добу моніторити ситуацію вдома та на власному підприємстві. Встановивши системи безпеки у м. Івано-Франківськ, ви можете онлайн дізнаватися, що відбувається на касі вашого банку, у виробничому цеху або на складі торговельного центру. Вся інформація фіксується відеореєстраторами і може бути переглянута в зручний час або надана правоохоронним органам.

Надійні системи контролю доступу з відеодомофонами та ідентифікаторами (за відбитком пальців або райдужною оболонкою ока) дають змогу на відстані контролювати доступ людей у закриті приміщення. Це унеможливить або знизить до мінімуму крадіжки та інші правопорушення.

Чому системи безпеки у м. Івано-Франківськ замовляють у ПП «Техно Дім»?

1. Компанія є офіційним дилером відомих брендів відеоспостереження та СКД, тому на всю продукцію можна отримати знижку до 15%.

2. При комплексному замовленні обладнання додаткова знижка становитиме від 6 до 15%.

3. Власний сервісний центр дає змогу підбирати зручні відеокамери, надійні прилади СКД, забезпечувати їхнє гарантійне обслуговування і швидко налагоджувати роботу систем після завершення цього строку.

ПП «Техно Дім» – молода команда фахівців, які добре орієнтуються в сучасному ринку СКД і першими в Івано-Франківську запроваджують найкращі інновації.

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім