Автоматика фірми CAME

Італійський виробник автоматики CAME є одним зі світових лідерів в цій сфері.  Автоматика CAME є мало не еталоном якості і надійності, тому вона бездоганно показує себе в будь-яких кліматичних умовах.


Автоматика CAME для розпашних воріт
 Came ATI

ATI

2 версії: стулка від 3м, від 5м
Електромеханічний привід для розкривних воріт середніх і великих розмірів. Потужний і універсальний, Ati має всі відмітні ознаки виробів Came. Привід здатний працювати з високою інтенсивністю, характерною для промислового застосування.


Came FAST

FAST

стулка від 2.3м
Fast входить в інноваційну серію автоматики для розкривних воріт. Цей потужний і багатофункціональний привід був спеціально розроблений для застосування на великих і середніх опорах, розмір яких виключає можливість установки інших систем.

Came FERNI

FERNI

стулка від 4.0м
Ferni — це спеціальна автоматика, розроблена для розкривних воріт великих розмірів. Завдяки особливому передавальному важелю Ferni забезпечує рівномірне, плавне та безпечне управління розкривними воротами.

Came KRONO

KRONO

2 версії: стулка від 3м, від 5м
Ідеальне рішення для елітних розкривних воріт з кутого заліза. Krono простий в установці, не псує зовнішній вигляд огородження та не вимагає зміни конструкції воріт. 
Живляча напруга ~230В.


Автоматика для відкотних воріт CAME
Came BX 

BX

400 - 600 - 800кг
Bx – серія автоматики відкотних воріт, що задовольняє широкому спектру вимог, що виставляються до роботи та безпеки устаткування. Модельний ряд представлений версіями, що працюють від ~230В та 24В і призначеними для різних секторів

 Came BK

BK

 

800 - 1200 - 1800 - 2200кг 
Ідеальне рішення для автоматизації приватних і промислових воріт. Широка гама продукції представлена 9 моделями, розробленими з урахуванням підвищеної інтенсивності використання приводів, у тому числі на відкотних воротах великих розмірів.
~230-400В, трифазне живлення.


Автоматика для гаражних воріт CAME
 
Came VER

VER 

 

Для секційних і підйомно-поворотних воріт
Найпопулярніша на ринку модель автоматики для гаражних воріт, проста в установці та настроюванні, здатна забезпечувати роботу в моменти перебоїв з напругою завдяки встановлюваним (опційно) акумуляторам. Автоматика оснащена лампою підсвічування зони в'їзду в гараж.


Шлагбауми CAME
 
Came Gard

GARD

Шлагбауми для перекриття проїзду 2,5 і 4м
Швидкодіючі автоматичні шлагбауми є ідеальним рішенням, коли потрібно контролювати проїзд. Шлагбауми виготовляються з 230В та 24В моторами, корпуси - зі спеціальної сталі INOX (стійкої до іржі). Ідеально підходять для роботи в складних кліматичних умовах з високою інтенсивністю роботи.


 

Якісна витривала автоматика італійського бренду Сame

Італійська автоматика «Каме» у м. Івано-Франківськ раніше використовувалась лише в супермаркетах, готелях та елітних котеджах. Бренд Came заснований у 1972 році, перший цех відкрився в 20 км від Венеції. За цей час компанія стала лідером серед світових виробників автоматизованих приладів для відкатних і розпашних воріт.

Звертайтеся до менеджерів ПП «Техно Дім», якщо вам потрібна надійна автоматика Сame (Івано-Франківськ). 3 головні переваги відомого італійського бренду:

1. Автоматизує будь-які ворота: розпашні, відкатні, підйомно-поворотні, секційні. Причому зробити це можна не лише на стадії проектування, а навіть після завершення монтажних робіт. Наприклад, вже існуючі механічні ворота можна легко автоматизувати.

2. Пульт ДУ передає закодований сигнал, тому воротами зможе керувати лише їхній власник. У системі контролю доступу використовуються на вибір радіобрелоки або магнітні картки.

3. Універсальна та невибаглива автоматика легко переносить екстремальні умови експлуатації: високу концентрацію пилу, сильний вітер, атмосферні опади та низькі температури.

Замовляйте автоматику Came в ПП «Техно Дім» – отримаєте гарантію 3 роки. Вся продукція проходить багаторівневу перевірку якості, тому надійно працює і після завершення гарантійного строку.

Більш детальну інформацію про автоматику CAME ви можете переглянути на сайті виробника http://www.came.com/

 

Всю продукцію яка вас зацікавила ви можете придбати зателефонувавши нам :  

+38 (097) 40 32 221      або      +38 (095) 30 32 221

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім