Автоматика для гаражних воріт

 

Bame Delma Logo     

За порівняно недовгий термін автоматичні ворота з атрибуту розкоші перетворилися на зручний предмет необхідності. Сьогодні автоматичні ворота - це професійне рішення будь-яких задач, пов'язаних із забезпеченням зручного доступу на котеджну ділянку, на закриті території і в промислові приміщення. Тому і ворота, і автоматика для воріт повинні відповідати жорстким вимогам по надійності, безпеці і дизайну.

Наша фірма пропонує до Вашої уваги широкий асортимент продукції: автоматичні механізми з дистанційним управлінням для воріт, брам, дверей та хвірток різноманітних модифікацій відомих світових виробників.

Також ми надаємо повний комплекс послуг з їх комплектації, монтажу сервісного обслуговування. В основі наших взаємин з Клієнтом лежить прагнення до рівноправної і взаємовигідної співпраці.

Хочемо на ваш вибір запропонувати електромеханічні приводи відомих світових виробників Bame Delma, DoorHan, Came, Faac, призначені для автоматизації :

Італійська  автоматика для гаражних воріт у м. Івано-Франківськ

ПП «Техно Дім» – ексклюзивний дистриб’ютор італійської компанії Bame DELMA, яка випускає максимально безшумну автоматику для відкатних воріт. Івано-Франківськ оцінив переваги «італійців»:

  • продукція сертифікована в Україні;
  • електричний блок легко програмується для керування системою;
  • надійний двигун-редуктор з литого під тиском алюмінію має гарантію 3 роки.

В асортименті цього виробника також автоматика для розпашних воріт, у м. Івано-Франківськ користуються попитом приводи важільного та черв’ячного типів (останній – з вічною змазкою).

Ви можете замовити в ПП «Техно Дім» продукцію двох відомих італійських брендів – Came та Faac. Їхня автоматика для воріт (Калуш) використовується як у приватних садибах, так і на виробництві. У двигунів тривалий гарантійний термін – 3 роки.

У російського бренда DoorHan представлена бюджетна автоматика для воріт (Коломия та вся область). Більшість деталей виготовлені з оцинкованого металу, строк гарантії – 1 рік.

На що звертати увагу, обираючи автоматику?

Для відкатних моделей ланцюговий механізм автоматичного приводу підходить для домашнього використання. Автоматика для воріт (Рожнятів) з вальним механізмом зазвичай використовується на підприємствах з жорсткими умовами експлуатації.

Для широких отворів важливо, аби привод витримував у 2–3 рази більші навантаження, ніж маса щита, щоб згодом не виникли перекоси. Надійні фотоелементи – гарантія того, що створи зненацька не защемлять рухомий об’єкт.

Представлена на сайті ПП «Техно Дім» автоматика для воріт (Надвірна) має гарантію від 1 до 5 років і післягарантійне обслуговування. Доставка – протягом 3 днів після замовлення.

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім