Вітаємо Вас на сайті ПП "Техно Дім"!

ТОВ "Техно Дім Плюс" надає послуги пов'язані зі встановленням та обслуговуванням воріт (гаражних і зовнішніх), відеонагляду, домофонів, автоматики, шлагбаумів, автоматизованих парковочних систем, систем допуску з реєстрацією осіб (облік робочого часу), захисних ролетів, GSM сигналізацій і ілюмінації будівель. Основною перевагою ПП "Техно Дім" є персонал, який має колосальний досвід роботи в цій сфері.

Найкраща реклама в нашій сфері - це рекомендація від друга, знайомого, сусіда. Тому, ми дбаємо про кожного нашого клієнта, оскільки наша репутація - це наш основний маркетинговий хід.

Ми гарантуємо Вам адекватні ціни, високу якість послуг і вчасне виконання робіт в Івано-Франківській області та за її межами. Компанія "Техно Дім ", завжди готова до співпраці як з фізичними особами так і з підприємствами.

 

Гаражні ворота

Послуги які ми надаємо:

Гаражні секційні ворота - сучасні ворота найпопулярніших фірм на Українському ринку: Alutech. Гаражні ворота цих виробників користуються попитом через надзвичайно великий асортимент і різноманітність механізмів і комплектацій воріт, це забезпечує гнучкість, яка дозволяє пристосувати ворота як візуально до вигляду будинку, так і пристосовуватись до особливостей приміщень в яких встановлюються дані ворота. Секційні гаражні ворота гарантують ідеальну тепло-ізоляцію. Оскільки ми являємось дилерами воріт, ми можемо поставити низькі ціни на них.

Розпашні ворота (відкритні).

Ворота розпашні вважаються традиційними і найпопулярнішими воротами для оформлення в’їзду на територію. Розпашні автоматичні ворота дуже прості в установциі, обслуговуванні і експлуатації.

Відкатні ворота (відїзні).

Відкатні ворота влаштовані таким чином, що відкриваються не вперед - а вбік, відкочуючись вздовж стіни або паркану, завдяки чому відбувається економія простору перед воротами. Також у відкритому стані  відкатні ворота не перегороджують вхід з боків.

Завдяки тісній співпраці з кузнями, ми добилися високої якості зовнішніх воріт, оскільки, тільки ковалі можуть виконати  правильне виготовлення нідійного каркасу і наповнення воріт.Також, ми є дилерами балок і фурнітури (роликів,уловлювачів, направляючих) до зовнішніх воріт. Створюючи зовнішні ворота, ми можемо виконати майже всі забаганки клієнта. Процес створення кованих воріт починається від дизайнера, який проектує унікальну і надзвичайно красиву начинку для каркасу. Дизайнер постійно знаходиться на кузні, і контролює процес втілення його задумів в життя.

Автоматичні ворота (автоматика до воріт). 

Сучасні технології, дозволяють не тільки автоматизувати ворота будь-якого типу, а і обєднати керування Вашими воротами в один пульт, тобто одним пультом дистанційного управління, можна керувати зовнішніми воротами, гаражними і наприклад шлагбаумом, або воротами на роботі. Ми являємось дилером автоматики DelmaDoorHan, але також, маємо партнерів, від яких отримуємо автоматику фірм Came, Nice, Faac по дилерських цінах. Наші досвідчені працівники швидко визначать тип автоматики і оптимальну її потужність саме для ваших воріт. Також, наші працівники здійснюють сервіс та ремонт автоматики не залежно від фірми її виробника.

Шлагбауми, парковочні системи, контроль доступу(облік робочого часу), турнікети.

Обєднання даного обладнання в одну систему, покращує ергономіку праці в будь-якій організації. Використовуючи такі системи, працівники і клієнти організації не турбуються про пошук парковочного місця, а також краще слідкують за своїм робочим часом, оскільки такі системи ведуть реєстріцію часу входу і виходу. Системи такого типу,можуть вести облік і автоматично висилати звіти про кількість напрацьованих годин кожним працівником в бухгалтерію, і автоматично висилати звіти про запізнення працівників до адміністрації фірми.  

                     Гарантія. Гарантійне і після гарантійне обслуговування.

Все обладнання яке ми встановлюємо, має пряму гарантію від виробника. Але наша підтримка не зупиняється після закінчення терміну гарантії, наші працівники з легкістю можуть знайти несправність в обладнанні, а також виявити причини даної несправності. Ми співпрацюємо з сервісними центрами які займаються електронікою, а також токарями, що дозволяє виконати заміну конкретної деталі як вийшла з ладу в короткий термін. ПП"Техно Дім" приймає на обслуговування обєкти, від яких з тих чи інших причин відмовились інші фірми які займаються подібним видом діяльності.

Ціни.

Оскільки ціни на ворота, ціни на автоматику   і  ціни на обладнання можуть бути різні. Також кожен обєкт має різні особливості монтажу, а клієнти має різні вимоги до комплектуючих і аксесуарів, тому цін на сайті немає. Рекомендуємо зателефонувати нам і дізнатись актуальні ціни.

 Ми завжди будем раді вашому дзвінку, або вашому візиту до нашого офісу. В офісі, ви можете розглянути демо стенди, які показують основні принципи роботи воріт і обладнання яким ми займаємось, а також переконатися в професійності наших працівників, розглянувши їхні сертифікати, отримані від виробників обладнання, яке ми встановлюємо і обслуговуємо.

Адреса офісу і номери телефонів.

Новий сайт Техно Дім і номери телефонів

Ваш дім - Ваша фортеця!

Форма замовлення дзвінку

Впишіть в фрму Ваше ім'я і номер телефону. Ми сконтактуємось з Вами!

Форма замовлення дзвінку

Дякуємо! Ми зателефонуємо до Вас!

Пошук

Контакт

Техно Дім
вул. Довженка 21б
Івано-Франківськ, Івано-Франківськ 76-123
Україна
+38 (097) 40 32 221
Mobile: +38 (095) 30 32 221
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tdim.com.ua
vCard
 

Галерея

Фото галерея Техно Дім

 

Калькулятор

Впробуйте наш новий калькулятор ціни гаражних секційних воріт Alutech і Doorhan.

Калькулятор гаражних секційних воріт Техно Дім